Wojewódzki Konkurs Rodzinne Dyktando

21 listopada 2022 r. osiem rodzin z naszej szkoły wzięło udział w Wojewódzkim Konkursie Rodzinne Dyktando  organizowanym przez  Szkołę Podstawową nr 29 w Gdyni.
Koordynatorką w naszej szkole była Hanna Szopińska-Pawełko.

Zadaniem  uczniów wraz z członkami Rodzin było napisanie dyktanda na temat przygotowań do jubileuszu 60 – lecia  Szkoły Podstawowej nr 29. Najczęstsze błędy ortograficzne popełniono w następujących wyrazach i wyrażeniach: wte i wewte, rad nierad, niezadługo, ochów i achów.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom  z naszej szkoły. W szczególności gratulujemy zajęcia trzeciego miejsca przez Tosię Kucharską (VIIIj)  i Jadwigę Kucharską oraz uzyskanie  wyróżnień  przez Maję Mudlaff (III ds.)  i p. Natalię Borkowską- Mudlaff oraz Jana Śmiech (IIIa)  i p. Agatę Szwichtenberg.

Rodziny otrzymają dyplomy oraz nagrody w postaci kart prezentowych do Empiku.