Kadra

DYREKCJA

Dorota Haase - Historia

Małgorzata Banacka - Informatyka

Joanna Golec – Matematyka

Liliana Koszałka - Edukacja wczesnoszkolna

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

URSZULA CHOMICKA

MAŁGORZATA DOMAŃSKA-KLUGE

JOANNA DRABIŃSKA

GRAŻYNA DRZEŻDŻON

BOŻENA GĘDZIOROWSKA

ELŻBIETA GŁOWIENKE

DANUTA GREBIN

ANNA KŁODZIŃSKA

EWA KRYM

KAROLINA MIKOŁAJEWSKA

JOLANTA MILLER

RENATA PYRYT

PAULINA WDOWCZYK

MATEMATYKA

KLAUDIA BOIKE

KLAUDIA CZEPUŁKOWSKA

MARIUSZ GŁOMBIOWSKI

ANNA GOSIENIECKA

BEATA PACHULICZ

JĘZYK POLSKI

ANNA DROZDZIŃSKA-CIELAS

JOANNA OTLEWSKA

ALICJA SZAŁUCKA

HANNA SZOPIŃSKA-PAWEŁKO

AGNIESZKA TEREBKA

MAŁGORZATA WIŚNICKA

BOGUMIŁA ZDROJEWSKA

JĘZYK ANGIELSKI

KAROLINA ABRAMOWICZ – STYN

ALICJA BUDZIOCH

MARTA DMOCHOWSKA

ILONA DZIUBEK

ILONA SARAPUK

JOANNA STRASZAK

MAŁGORZATA SZOTROWSKA

JĘZYK NIEMIECKI

DOROTA MANELSKA

JĘZYK HISZPAŃSKI

WERONIKA ŚLIWIŃSKA

PRZYRODA

MAŁGORZATA MAKIŁA

BIOLOGIA

BOŻENA GRABOWSKA

MAŁGORZATA MAKIŁA

GEOGRAFIA

DOROTA GIEŁDZIK

ELŻBIETA KWIATKOWSKA

INFORMATYKA

ALEKSANDRA MOTYLIŃSKA

HISTORIA

STANISŁAW KUDŁAWIEC

GRAŻYNA SZOTROWSKA

FIZYKA

MAŁGORZATA RATAJCZAK

WERONIKA ŚLIWIŃSKA

CHEMIA

PAULINA WARZUCHOWSKA

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

GRAŻYNA SZOTROWSKA

STANISŁAW KUDŁAWIEC

DORADZTWO ZAWODOWE

OKTAWIA KOŁAKOWSKA

WYCHOWANIE FIZYCZNE

TADEUSZ BARAŃSKI

MARCIN CZERWIŃSKI

PRZEMYSŁAW CZOKÓW

MATEUSZ JANIK

KRZYSZTOF KANIECKI

BEATA KARGOL

AGNIESZKA KOZŁOWSKA

MAGDALENA MARCINIAK

KAROLINA MIELEWSKA

DOMINIKA RUDOWSKA

BARBARA ZINIEWICZ

LESZEK ŻUCHOWSKI

ŚWIETLICA

ANNA WEIER - Kierownik świetlicy

MAŁGORZATA DAWIDOWSKA

IWONA DYMOWSKA

PAULINA DZIĘGIEL

MAGDALENA FORMELLA

JULIA MARCINOWSKA

GRAŻYNA NAMYSŁOWSKA

BARBARA OSTROWSKA

BOGUMIŁA POLECKA

GRUPA PRZEDSZKOLNA

PAULINA WDOWCZYK

RELIGIA

MIROSŁAWA ANDRZEJEWSKA

KATARZYNA CZEKAJ

ANNA KŁODZIŃSKA

JOANNA POLMAŃSKA

Przedmioty artystyczne

MUZYKA

MARTA JEZIERSKA

TECHNIKA

PAWEŁ GROBIS

ILONA SARAPUK

PLASTYKA

PAWEŁ GROBIS

ILONA SARAPUK

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

MAŁGORZATA MAKIŁA

PEDAGOG SZKOLNY

BEATA BAZELA

BEATA BRONK

OKTAWIA KOŁAKOWSKA

PSYCHOLOG SZKOLNY

JOANNA KARBOWSKA

MAŁGORZATA MOCZULSKA

BIBLIOTEKA

BEATA JANULEWICZ

JOLANTA JARZEMBIŃSKA

ANNA KUŹMIN

IZABELA PAWLIK-JADACH

TERAPIA PEDAGOGICZNA

HANNA SZOPIŃSKA-PAWEŁKO

LOGOPEDA

JOANNA RUŁKOWSKA