Kadra

DYREKCJA

Dorota Haase - Historia

Małgorzata Banacka - Informatyka

Jolanta Jarzembińska – Biblioteka

Liliana Koszałka - Edukacja wczesnoszkolna

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

URSZULA CHOMICKA

MAŁGORZATA DOMAŃSKA-KLUGE

JOANNA DRABIŃSKA

GRAŻYNA DRZEŻDŻON

BOŻENA GĘDZIOROWSKA

ELŻBIETA GŁOWIENKE

DANUTA GREBIN

ANNA KŁODZIŃSKA

EWA KRYM

KAROLINA MIKOŁAJEWSKA

JOLANTA MILLER

RENATA PYRYT

MAŁGORZATA TRZEBIATOWSKA

PAULINA WDOWCZYK

LUCYNA MIOTK

MATEMATYKA

KLAUDIA BOIKE

KATARZYNA BOREK

MARIUSZ GŁOMBIOWSKI

BEATA PACHULICZ

KLAUDIA PLUSKOTA

ANNA DROTLEF

JĘZYK POLSKI

ANNA DROZDZIŃSKA-CIELAS

MAGDALENA FORMELLA

MARTA KARKUCIŃSKA

IWONA KUŚNIERCZAK

JOANNA OTLEWSKA

ALICJA SZAŁUCKA

AGNIESZKA TEREBKA

BOGUMIŁA ZDROJEWSKA

HANNA SZOPIŃSKA-PAWEŁKO

JĘZYK ANGIELSKI

KAROLINA ABRAMOWICZ – STYN

ALICJA BUDZIOCH

MARTA DMOCHOWSKA

ILONA DZIUBEK

AGNIESZKA IGNACIUK

JOLANTA MILLER

ILONA SARAPUK

JOANNA STRASZAK

MAŁGORZATA SZOTROWSKA

JĘZYK NIEMIECKI

DOROTA MANELSKA

JĘZYK HISZPAŃSKI

WERONIKA ŚLIWIŃSKA

PRZYRODA

MAŁGORZATA MAKIŁA

BIOLOGIA

BOŻENA GRABOWSKA

MAŁGORZATA MAKIŁA

GEOGRAFIA

DOROTA GIEŁDZIK

ELŻBIETA KWIATKOWSKA

INFORMATYKA

ALEKSANDRA MOTYLIŃSKA

HISTORIA

JOLANTA GŁODOWSKA

STANISŁAW KUDŁAWIEC

GRAŻYNA SZOTROWSKA

FIZYKA

MAŁGORZATA RATAJCZAK

CHEMIA

RAFAŁ MAGULSKI

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

GRAŻYNA SZOTROWSKA

STANISŁAW KUDŁAWIEC

DORADZTWO ZAWODOWE

OKTAWIA KOŁAKOWSKA

WYCHOWANIE FIZYCZNE

TADEUSZ BARAŃSKI

MARCIN CZERWIŃSKI

PRZEMYSŁAW CZOKÓW

MATEUSZ JANIK

KRZYSZTOF KANIECKI

BEATA KARGOL

AGNIESZKA KOZŁOWSKA

AGATA MAĆKOWIAK

MAGDALENA MARCINIAK

KAROLINA MIELEWSKA

DOMINIKA RUDOWSKA

BARBARA ZINIEWICZ

LESZEK ŻUCHOWSKI

ŚWIETLICA

ANNA WEIER - Kierownik świetlicy

IWONA DYMOWSKA

PAULINA DZIĘGIEL

BOGUMIŁA POLECKA

KAROLINA ANDRZEJEWSKA

JULIA MARCINOWSKA

MAŁGORZATA DAWIDOWSKA

KAROLINA MIKOŁAJEWSKA

GRUPY PRZEDSZKOLNE

LUCYNA MIOTK

PAULINA WDOWCZYK

RELIGIA

MIROSŁAWA ANDRZEJEWSKA

GRAŻYNA GAŁKA

ANNA KŁODZIŃSKA

JOANNA POLMAŃSKA

KS. ZBIGNIEW KORDOWSKI

 

Przedmioty artystyczne

MUZYKA

MARTA JEZIERSKA

TECHNIKA

PAWEŁ GROBIS

ILONA SARAPUK

PLASTYKA

PAWEŁ GROBIS

ILONA SARAPUK

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

GRAŻYNA GAŁKA

PEDAGOG SZKOLNY

BEATA BRONK

OKTAWIA KOŁAKOWSKA

BEATA BAZELA

PSYCHOLOG SZKOLNY

MAŁGORZATA MOCZULSKA

JOANNA KARBOWSKA

BIBLIOTEKA

BEATA JANULEWICZ

JOLANTA JARZEMBIŃSKA

ANNA KUŹMIN

IZABELA PAWLIK-JADACH

TERAPIA PEDAGOGICZNA

HANNA SZOPIŃSKA-PAWEŁKO

LOGOPEDA

JOANNA RUŁKOWSKA